Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hockeyapu

    aktív tag

    válasz Cs1csó #39328 üzenetére

    Kari előtt vettünk hűtőt, az edigitaltól, persze személyes átvételt nem engedett, aztán mikor már megrendeltem és ki is fizettem találtam rá, hogy nagy háztartási gépre is lehet kérni személyes átvételt !
    Felhívtam az ügyfél-szolgálatot (udvariasak voltak de csak hápogtak, amikor mondtam, hogy nincs személyes átvétel, de ha szól az ember, akkor megoldható és ezt honnan tudjam) még 2 tételt vettem és szeretném ha azt egyben szállítanák ki, hát azt már nem lehet, de nemsokára visszahívtak, hogy mégis :U .
    Hűtőnk közben teljesen elbúcsúzott tőlünk 20 év után ,kaják anyámnál és a szomszédoknál!. Aztán amikor már a szállítást vártuk jött az újabb üzenet, hogy minden frankó az egyik kisebb tétel (egy borsszóró) majd következő hétvégén érkezik és akkor ki is szállítanak mindent ! :W
    Asszony szerint rögtön minden voltam csak fehér ember nem :)) !
    Na akkor hívtam újra az ügyfél-szolgálatot erősen fölspannolva és udvariasan :DDD kifejtettem, hogy karácsonykor éhezni fog a család !
    Ez volt péntek délelőtt megint csak hápogott a hölgy, de udvarias volt! Aztán est 10 óra után elkezdett csörögni a teló, 3-an is hívtak, hogy másnap délelőtt (szombat) nálunk a hűtő !
    Meg is jött (némi vita a szállítókkal). Aztán egy óra múlva megjött az egyik kis csomag külön, majd következő hétvégén a másik egy 3. futárral!
    Mindezért egy szállítást és egy utánvétet fizettem ! :K
    A lényeg csak kérni kell és lehet , de ezt miért úgy kell kibányászni a honlapról ?! :((
    Ui: az emag tényleg benyelte az edigitalt és ugyanaz a termék drágább az egyik helyen mint a másikon! :(((

    [ Szerkesztve ]

    "Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

Új hozzászólás Aktív témák