Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz rii #27674 üzenetére

    Neked mi füstöl a szádban? :Y

    ;]

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • C. s.

    addikt

    válasz rii #27674 üzenetére

    A chemtraillal kapcsolatban nem tudok állást foglalni, mert mindkét oldalon vannak meggyőző írások, a mérlegeléshez szükséges szaktudásom pedig hiányzik, ebből adódóan dönteni sem tudok. Inkább nem ásom bele magam.

    A szeretet tényleg fontos, sok ember csak akkor döbben rá, amikor elveszíti egy szerettét. Akkor meg már nem tudja bepótolni. Ha sokkal inkább a szeretet vezérelné az emberek döntéseit, ha tekintettel volnának másokra is, és nem csak önmagukkal fogalalkoznának (sokszot mások rovására), akkor a világ sokkal élhetőbb hely volna. Túl sok a "ha". Ezt most általánosságban értem, nem az itteni hozzászólókra! (Nehogy ebből is cirkusz legyen, sok volna az már egy hétre... :) )

    Egy pár évig próbálkoztunk gyökeres karácsonyfával, de elfogyott a hely a kertben. :D És nem is mind élte túl a költözést, már régóta műfenyőnk van. Abból is pont olyan gyiccshalmazt lehet kreálni, mint a félholt fából. Nekünk megfelel. (Én is sajnáltam szegény fákat.)

    Poloskaégetés:

    Jajjjjj! Az fáj nekik. Nem lehetne valahogy gyorsan kilapítani őket? Kiviszed a gyűjteményt a kert túlsó végébe egy szemeteszsákban, elsimitod, hogy ne legyen benne annyi levegő, amitől kidurran és egy kicsit jól megtaposod az utolsó szálig? Persze, ha többezer van, nem egyszerű a helyzet. Az idén nálunk még csak 4-5 példány volt. Egy nejlonzacskót húztam a kezemre, azzal megfogtam, és kifordítottam a zacskót, így a poloska a belsejébe került. Levegő ki, becsomóz és kint megtapos. Persze 1-1 darabbal nem művészet elbánni.

    A szegfűszeges témához:

    Szívesen! 100%-os biztonságot ez sem jelent, de sokat segít, és ártalmatlan. Meg persze a szúnyogháló. Régen volt olyan vacak szúnyogháló, amin átfért a szúnyog! Többször láttuk, ahogy átpréseli magát rajta. :Y Pedig új volt, csak akkoriban olyat lehetett kapni. Egy diktatúrában nincs akkora választék.

    (#27677) csicso82:

    Bocsánat, nem érzem szalonképtelen szónak, de ha tényleg az, akkor megkérek egy modit, aki erre jár vagy egy varázslót vagy bárkit, hogy bűvészkedje át ezzé: elk.matyolgatnak. Köszi!

    Petrónius:

    Ne haragudj, ha megbántottalak!
    Megkérdezhetnéd a szomszédokat is, ők mivel érik el, hogy az összes bogaruk hozzátok költözött. náluk élhető a környezet.
    Ha semmi nem használ, kérj tanácsot egy szakembertől, lehetőleg olyantól, aki környezetbarát módon próbál segíteni, hátha tud valami vegyszermentes megoldást, ami rátok nézve is biztonságos.

    lezso6:

    Te rámnéztél! :Y

    (#27694) rii:

    Tetszett, ahogy az álltokról írtál. Nagyon bírom a kecskéket, szeményesen csak 1-2 alklommal találkoztam velük, de a tévében már többször. Eléggé "rosszcsont" társaság tud lenni állítólag.

    Lehet, hogy Suzy a legokosabb a röficsapatból, ezért ragadja meg a figyelmét annyi minden, és azért rosszalkodik, mert unatkozik. Próbálj adni neki valami játékot, hátha békén hagyja a tetőt. A tévében a fogságban élő állatok sokszor csak valami űres (nem vegyszeres) flakont kapnak, és jól elrohangálnak vele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák