Új hozzászólás Aktív témák

  • EmberXY

    addikt

    válasz philoxenia #25157 üzenetére

    Ebben a cikkben annyi konkrétum van, mint customer114 eddigi összes hozzászólásában együttvéve. ;]
    A kommenteknél olvasható, hogy ez másnak is feltűnt már. Természetes, hogy mindenki a saját termékét propagálja és minden más szar, de konkrétumok nélkül ezt csak választások előtt szokás benyalni (ja, hogy ha konkrétan kritizálna és megnevezne (rágalmazna) termékeket, akkor perelhető lenne, de ha igaza van, mitől fél? :D)
    Elvileg a magas páratartalom is eredményezi, hogy hamarabb bomlik a gáz mint kellene, ehhez nem feltétlenül kell kis teljesítményű gép MIG-29 hajtóműként eladva.

    Annyi biztos, hogy a nagy teljesítményűbe sem látunk bele, amennyire én értek hozzá, tőlem akár vanília fagyit is gyárthat, aminek a felezési ideje még kevesebb, de pusztán üres szavak miatt nem fogok 4-szer több pénzt kiadni. A kereskedelem világa majdnem olyan undorító, mint a politika, az embernek a saját szarát is eladják úgy, hogy még bűntudata is lesz, hogy milyen keveset fizetett érte. Engem inkább az érdekelt volna, hogy valaki használ(t)-e ilyen kütyüt, és ha igen, mik a konkrét tapasztalatok, számomra ez egy újdonság, amiről nemrég hallottam először. Az MTA-hoz hiába fordulok, a tudás keménymagja ebben a topikban van. :D

    inf3rno: Nincsenek szobanövényeim, se állatok a lakásban (rajtam kívül), bármikor beengedném még a klórgázt is, semmi kockázat. :D
    A párával küzdök folyamatosan, már vannak eredményeim...

    Up the Irons!

Új hozzászólás Aktív témák