Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    Sziasztok
    Olyan kerdesem lenne hogy adott egy asus maximus hero x alaplap es erre van rakotve 5 darab cooler master rgb venti. 2 4 pines rgb csatlakozora vannak rakotve. Az egyiken 3 ventillator a masikon 2 elosztokabellel. (Most csak a szinekert felelost irtam nem a forulatert felelost)
    A problemam meg az hogy felteszem az aura szoftveret millio dolgot tudok is benne varialni es a ventik mindenre reagalnak is csak kulon-kulon a 2 csatlakozora kotott.
    Tehat pl szivarvanynal lefutnak a szinek csak nem egyszerre. Tehat pl amikor az egyik sarga akkor a masik meg valami mas szint mutat es mire a masik sarga lesz addigra meg az elso jar mar elorebb valami mas szinnel es ez igy ronda.
    Millio beallitast talaltam mar de ilyesmit nem ami nekem kene hogy egyszerre menjen a 2 csatlakozo. Sorrendet tudnek allitani de azt hogy egyszerre azt nem talaltam. Letezik higy nem lehet?
    Mert a neten millio olyan videot talalni ahol akar 6 ventillator is ugyanugy valtoztatja a szinet. Persze tudom azok valoszinuleg a kulon kis "rgb dogozzal" (bocsi nem tudom a nevet) van megoldva de nekem az nincs.
    Illetve legvegso otletkent eszembe jutott hogy 1 csatlakozora rakotni az elosztot es abba egy masik elosztot is bedugni mert akkor 1 csatlakozorol mehetne az 5 venti. Egyaltalan ki tud szolgalni 1 csatlakozo 5 ventillatort? Negyet biztos ki tud mert olyan elosztot meg lehet kapni. Elore is koszonom szepen a valaszt:R

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Segal

    veterán

    válasz Starchm #63234 üzenetére

    Köszi szépen. Meggyőztél belevágtam. Mind az 5 ugyanúgy világít.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák