Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • swingstar

    csendes tag

    válasz pepejoe #22500 üzenetére

    A Z77 és a H77 chipset között a lényegi különbség, hogy a H77-es lapok nem támogatják a túlhajtást, illetve több VGA használatát (crossfire, sli) se nagyon szeretik. Ha K-s procid van és húzni szeretnéd, akkor azt gond nélkül egy Z77-es lapban teheted meg. Mivel nem K-s procid van és nem használsz több VGA kártyát, így a H77es lap bőven megfelelő lesz, de ha a jövőbeli upgrade lehetőségeit is nézzük, akkor elgondolkozhatsz a Z77-es lapon.

    A linkelt Z77-es lapon nincs displayport, ill. csak 3 audio kimenet van a hátlapján. Ezeken (és a chipseten) kívül más lényegi különbséget nem látok. Nekem pl. egyik se szükséges (dedikált VGA-m van, ill. 2.1-es hangfalszettem), így én a Z77-es lapot venném, főleg ha egy árban vannak.

    .oOo. Üdv: Marci .oOo.

  • jim bcs

    MODERÁTOR

    válasz pepejoe #22500 üzenetére

    Asus P8H77-M PRO, később majd veszel bele egy sima 3570-et vagy 3770-et

    (#22503) swingstar nemis oc-ra tervezték őket ezért nincs olyan erős a tápellátásuk mint egy z-s lapnak ám otthonra doszt elég egy h-s lap egy erősebb procival, olyan gyorsan fejlődünk hogy mire a k-s procit húzni kellene egy kis teljesítménytöbblet miatt addigra bőven konfigcsere lesz azaz nembiztos hogy otthonra megéri a k-s proci a felárat, ettől függetlenül mehet az sli/cf h-s lapban de a slot mód jelentősen csökken egy z-s laphoz képest, bár egyébként otthoni használatra nem sok értelmét látom a 2 vga-s rendszereknek és amúgyis jobban jár egy erősebb vga-val aminél kevesebb a hibalehetőség is

    [ Szerkesztve ]

    Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

Új hozzászólás Aktív témák