Új hozzászólás Aktív témák

  • hülyegyerek

    addikt

    Sziasztok.
    Adódott egy kis (?) gondom a rendszeremmel (Giga z77-d3h, i5 2500k, 8GB 1600 MHz Patriot ram).
    A problémám a következő : tegnap lecseréltem a vga-mat (7850-et cseréltem 280x-re), viszont miután beraktam a gépbe, és elindult, random bsod-ket dobált a gép. Azt hittem, hogy driver gond, ezért le is szedtem a régi drivert. Újraindítás után a bios postig jutott a gép, majd pár ki-bekapcs után bejött az indítási helyreállítás. Lefutott, majd el is indult a gép. Feltelepítettem az új vga drivert, de újraindítás után megint csak a bios postig jutott el. Próbáltam csökkentett módban is, de úgy meg egyáltalán nem telepítette fel. Ezt egy párszor eljátszottam (próbáltam a cpgpu-val is, valamint a régi kártyával is), de semmi eredmény. A bios postig eljut, onnantól pedig csak zúg, és már az indítási helyreállítás sem jön be. Próbáltam újrahúzni a rendszert, de nem tudok belépni a biosba, hogy beállítsam az usb bootot, a kiírt oprendszert meg megint csak nem tudom feltenni, mert nem jut el a "cd-ről való indításhoz nyomjon meg egy gombot" üzenetig.
    Szóval most eléggé nem tudom, hogy mi lehet a gond. Talán a lap halt meg ilyen fiatalon ? (3,5 év)

    hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

Új hozzászólás Aktív témák