Új hozzászólás Aktív témák

  • Wlac

    Ármester

    Sziasztok!

    Mostanában nem nagyon használtam az asztali gépet, de az utolsó pár hónapban érdekes dolgokat produkált. A Windows 7 betöltési ideje eszméletlenül megnőtt (a korábbi 1 percről 4-5 is lett), a monitor is hiába volt bedugva, csak percekkel később kapcsolt csak be. A játékok, amelyek korábban lazán mentek magas felbontással (DOTA 2, TF2), most minimumon is játszhatatlanul szaggatnak, rendszeresen fagynak. Az indítások egy részénél előjön az, hogy a HDD-t nem bírja betölteni a rendszer (ezen sok újraindítás segít), valamint az egyik USB is elég hektikusan működik. Természetesen a rendszer újratelepítés, takarítás megvolt, de semmit sem változott. Mivel ilyen sokrétű a hibák jellege (HDD, monitor, VGA), és egyszerre jelentkeztek, arra gondoltam, hogy talán az alaplappal lehet a probléma, elvégre mégiscsak ott fut össze minden, sajnos azonban nem értek hozzá. Beadtam egy lokál informatikai boltba, ahol nem is nagyon akartak segíteni ("vegyek újat mindenből"), feleslegesen pedig nem szeretnék költeni a gépre, mivel egyedül öcsém használná a fenti két játékra.
    A kérdésem az, hogy lehetséges, hogy a fenti hibákat az alaplap generálja? Egy MSI K9A2 CF-ről van szó. Hallottam pletykákat, hogy az alaplapon lévő elem merülése is okozhatta a fentieket? Ennek van valóságalapja? Kösz előre is!

    “The wha-"

Új hozzászólás Aktív témák