Új hozzászólás Aktív témák

  • degec

    senior tag

    Tiszteletem !

    SOS HELP -et szeretnék kérni szépen !

    Gigabyte GA-EP45-UD3LR, e 8400 c2d, 2*2gb geil ram 1066 os,,2db adata ssd benne, szünetmentesen...fsp hexa 500 as táppal.. táp 1 éves..bios legújabb, windows legális full friss hun 64 win7

    Teljesen tanácstalan vagyok, mert a gép teljesen random időközönként fagy.. totál fekete kép, és újraindul.. win7 64 bit alatt semmi hibaüzenet..egyszerűen restartol..
    Van hogy 1 hónapig semi, van hogy heti 2,
    Ramokat 24 órás memtestel teszteltem 800 és 1066 on is hibátlan. adtam északi hídnak procinak mindennek több feszkót.. akkoris fagyott random, tuningoltam akkor is random időközönként fagyott, programokat futtatom összeviszsa amiket használnak rajta irodai windowsos programok, ofisz word thunderbird.akkoris előhozhatatlan időközönként fagy...alkatrészeket nem cseéltem még benne semmit sem kitakarítottam melege nincs nagy hűtő van rajta,, artic cool... szépen újra krémezve a proci...stbstb.. portalanítva..
    Feladtam azért írok.. mit tehetek esetleg még?? alaplapra tippelek azért írtam ide !! aida stress teszt linX, intel burn teszt fut gond nélkül..az alatt még egyszer sem fagyott de az csak 6-8 órát ment..
    Köszönöm szépen !!!! :R :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák