Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery0505

    tag

    válasz Rivaul #18549 üzenetére

    Köszi! :)

    Persze, én is tudom, hogy hibák mindenhol előfordulnak, de itt sajnos elég komoly hiányosságok voltak a gyártásban. Például ha én nyákot terveznék, akkor nagyobb helyet hagynék a furat körül, hogy legalább egy szigetelő alátétet be lehessen tenni a borda alá, vagy hogy ne nyomja a BGA tokozású IC-ket a borda, mert eltörik a forrasztás, az amúgy is sz@r törékeny ólommentes forrasztásról nem is beszélve. Jó az ólommentes forrasztás ma már előírás, de sajnos sok rossz forrasztást lehet vele készíteni. Az ólmos sokkal jobb és tartósabb. Nekem mondom egyedül ezzel a görbeséggel volt problémám, mert féltem, hogy emiatt később eltörnek a forrasztások, és vihetem foltoztatni, meg a VRM-ek hűtésével. Ha ez rendben lett volna simán megtartom az Asrockot, mert alapvetően nagyon tetszett a felszereltsége. Szerintem elsőosztályú gamer lap... Hát azért még van hová fejlődnie az Asrock cégnek, de nagyon jó úton haladnak. Ha sikerülne ezekre az apró, ámde fontos dolgokra odafigyelniük, (amikre Asuséknak sikerül) akkor állítom, hogy jobb lenne még az Asusnál is. Mondom nem fikázni akarom, szerintem is nagyon jó minőségű lenne, ha a gyártásra és a minőségellenőrzésre még jobban odafigyelnének.

    "Failure is always an option." Adam Savage

Új hozzászólás Aktív témák