Új hozzászólás Aktív témák

  • Bjørgersson

    félisten

    Lassan itt az év vége és idén sajnos csak egy-két olyan album jelent meg, amire azt tudom mondani, hogy "ez igen".

    Before The Dawn - Rise Of The Phoenix - Melodic Death Metal
    Rendben van az egész, negatívumot nem is nagyon tudok felhozni, viszont nem is emelkedik ki az előző lemezeik közül.
    Pitch-Black Universe

    Blind Stare - The Dividing Line - Melodic Death Metal
    Ugyanazt tudom mondani, mint az előzőre, nem sikerült felülmúlni az első lemezüket. Bár az igazat megvallva ha nem is lehetetlen, de irtó nehéz lett volna szerintem.
    Blessing Of Frejya

    Dalriada - Napisten Hava - Folk Metal
    Az év egyik legjobb lemeze, nagyon tetszik, bár az előző albumukat, ami a kedvencem, szintén nem tudták felülmúlni. Talán nem is baj, a lényeg, hogy nagyon jól sikerült.
    Tündérkert

    Dark Tranquillity - Zero Distance EP - Melodic Death Metal
    Mint a címéből is kiderül, egy kislemezzel van dolgunk. A digitálisan letölthető "korong" pusztán egy új dalt és a 2010-es, We Are The Void lemezük", bónusz számait tartalmazza.
    Zero Distance

    Eluveitie - Helvetios - Folk Metal
    Akárcsak a Before The Dawn idei albuma, ez az anyag is rendben van. A srácok és lányok hozzák a formájukat, szokásos minőségi dalokkal pakolták tele a lemezt.
    Havoc

    Evocation - Illusions Of Grandeur - Melodic Death Metal
    Az idei év egyik leggyengébb összeállítása. A kiadóváltásnak köszönhetően egy gyenge Amon Amarth utánzat lett az egész album, pedig az első három albumukkal remekül meg tudták őrözni a 90-es évek stílusát. Az egyetlen szerintem hallgatható szám nincs fent YouTube-on, úgyhogy ezt kapjátok.
    Illusions Of Grandeur

    Hour Of Penance - Sedition - Technical Death Metal
    Dalriadával holtversenyben állnak az első helyen, remek lett ez a lemez is, akárcsak az előzőek. Sok mindent nem is tudok róla mondani, hallgassátok inkább meg!
    Deprave To Redeem

    Revocation - Teratogenesis EP - Technical Death Metal
    Szintén egy kislemez, de valami nincs rendben vele. Nem tudom megmondani miért, de nem tetszik annyira, mint az előző lemezeik. Remélem a következővel már nem lesz semmi gond.
    Bound By Desire

    The Faceless - Autotheism - Technical Death Metal
    Nem sok mindent tudok a srácokról, keveset hallgattam még őket, így viszonyítási alapom sincs, mindenesetre nekem tetszik az idei lemezük.
    In Solitude

    Ez lett volna az idei évi értékelésem, elnézést ha túl hosszú lett, lehet inkább egy Logout bejegyzést kellett volna / kellene írnom az egészről. :B :D A jövő évi felhozatal előreláthatólag elég erős lesz, akikre eddig számítani lehet: Amon Amarth, Born Of Osiris (?), Children Of Bodom, Feed Her To The Sharks , Fleshgod Apocalypse, Hypocrisy, Insomnium (?), Kalmah, Revocation (?).

    [ Szerkesztve ]

    As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Új hozzászólás Aktív témák