Keresés

Aktív témák

  • yossarian

    aktív tag

    nincs teljesen igazad. bár a sok hülye emberrel egyetértek, azok sajna vannak, egyre többen, de:
    bármilyen hihetetlen, nem kell 5-10 ezer forintot kiadni egy vacak egérre, hogy jó minőséget kapj.
    én pont a MM-ben vettem egy optikai egeret, 2000 forintért. semmi nagy márka, bár a Mitsumi azért nem egy kis cég, de tökéletesen meg vagyok elégedve vele.
    Sőt ezelőtt egy sima kétgombos genius egerem volt, kemény 750(!!) forintért vettem, teljesen király volt. mióta van netem, azóta van ez a másik, mert a görgő jól jön, de előtte semmilyen hiányát nem éreztem.
    fogtam már 6 ezer forintos ''márkás'' egeret is, semmi használatbeli különbség nincs köztük. tudom, most jonnek, majd a ''nézzél meg egy xyz egeret, az még a kávét is behozza'' hozzászólások, de ez engem nem érdekel. aki tud és akar, az megtalálja a legmegfelelőbbet az ilyen választékból is.
    én eléggé árérzékeny vásárló vagyok, és tudom, hogy a műszaki cikkek terén fontos a minőség, de azért nem kell bedőlni minden maszlagnak. bár az is valószínű, hogy akkor sok gyártó csődbe menne, mert senki nem venné a cuccaikat. sajna manapság ez van. :U

Aktív témák