Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz rbalint88 #8914 üzenetére

    A beltér minősége meg a platform tetszik, valamennyire pakolható, nyilván nem egy XC90, de az átlagnál jobb. Nekem iskolai lóti futira meg a reggeli körömre elég lenne az áram része, a hosszabb utakra meg a dízel, faterék nyáron voltak vele Montenegróba, 5,9 literes átlaggal, szabályos tempóval. Az azért nem rossz. Itt nálunk nincs rá út adó és behajtási díj se jelenleg. Mérete napi szaladgálósnak pont jó lenne nekünk. Viszont nálam 4-5-6 autó / furgon van. Ha csak egy lenne akkor XC60 méret lenne a minimum. Fosok is a Macantól hogy kicsi lesz, mármint a hátsó ülés meg csomagtartó de nem nagyon fog engem érinteni mert egy helyen fogok ülni, és az nem hátul lesz :DDD Viszont mondtam ma neki ha megint eltolják 3 hónapot én vissza mondom a picsába.

    Passat nyilván nagyobb de valamiért foslágeny ellenes vagyok (magam sem tártam fel a pontos okát, biztos bántott egy vw gyerekkoromban...). Előbb vennék skodát, vagy Golf R32-őt :DDD

    Fő ok hogy nem V60 D6 lett hogy kicsi a kínálat és egyet sem találtam ami ennyire felszerelt mint az XC amit vettem. Mindegyik jóval rondább és közepesen fapadosabb. Beltérben a középső aszimmetrikus légbeömlő bántja kicsit a lelkemet, de egy Poleastar V60 még rajta van a listámon. Benzinesre se kell behajtást fizetni :DDD

    radi8tor

    Zoeban egy jó dolog volt, hogy többért tudtam eladni mint vettem. Annál nagyobb öröm nem volt mint mikor elvitték.
    - Olyan szép kis autó, nem is értem miért adod el?
    - Én sem, lehet megbánom, vigyed gyorsan mielőtt meggondolom magam és élvezd ki :DDD ;]

    [link] Ezt nagyjából tartom azóta is, de sokkal hosszabbra is írhattam volna a negatív listát, kocsi nem adja ki a kábelt, oszlop nem engedi el a kocsit, meg egy ostoba autó volt. Mindene sz@rul működött vagy egyáltalán nem. Se riasztó, se könyöklő, se elektromos ülés egy 2017-es elektromos autóba??? Klíma gombja akkor világított mikor kikapcsolva volt, az összes többi akkor ha bekapcsolva volt. De háttérvilágítás nem volt rajta így mindig fel kellett kapcsolni a belsőt hogy lássad mit is kapcsoltál ki be.... Meg a tompított egy nagy 0. Semmit sem látsz vele, egy online tutorial van hogyan alakítsd át ledesre, illegálisan nyilván de projektoros így nem látszik, műszakira meg lecsavarod alsó állásra. Nem villogtak rám meg nagyjából belőttem a vetítési képet de keljen már lámpát átalakítanod egy szalon új sz@ron....

    Qru

    Évre nem emlékszem hogy mikor jártam utoljára Pesten. 14 vagy 15-ben szerintem. De azt biztosan tudom mikor megyek: SOHA TÖBBET :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák