Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz rbalint88 #11329 üzenetére

    Én azt számoltam, hogy a gyerek kajája egy hónapban ~100eFt, aztán alergia gyógyszerek, vitaminok ~10eFt egy hónapban, minimum 1x beteg ami kb 8-10eFt. Tehát ez alapból 120eFt/hó
    Jelenleg évi 10 cm-t nő, így 1 évben kell neki 6 pár cipő 10-15eFt/db (egy kinti, egy benti, egy torna és ez kétszer, mert kinövi), a ruha relatív olcsón megvan az kb 50eFt/év. Akkor ez egy évben ~140eFt
    és akkor nem számoltam a játékokat, meg az ünnepeket amikor kap valamit. :D
    Ez minimum 10eFt/ alkalom és ilyen van egy évben vagy 8-10 (80-100eFt)
    Aztán jönnek a korhoz kötött kiadások. Idén bicaj csere, használtan egy 21" bicaj 40eFt volt, új lett volna 80+, egy sisak hozzá, közepes minőség 8eFt. Régit még nem sikerült eladni, pedig jó állapotú és új ár fele alatt hirdetem.
    Nem sokára a gyerek ülés is eladó sorba kerül, mert már 131cm magas pedig csak 6 éves :Y (kármentés :DDD )
    Most meg megyünk suliba, íróasztal ~50eFt füzetek, iskola táska... hagyjuk is :D
    Ja jár a gyerek sakkra, angolra...
    kb 2M Ft/év
    Na most így végig gondolva tudom már hova megy el a pénzem :P
    Meg ugye vagyunk mi is ketten+ a ház + autók és rezsijük, jobb ha nem számolom ki mennyi kell havonta a létezéshez :D

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák