Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz BBéci #28725 üzenetére

    Hát, azért kell egy kis műszaki látás
    Én is cseréltem szomszéd sütőjében fűtőszálat és az utángyártott fűtőszál nem igazán volt ugyan az, így a sütő hátlapjához nagyon közel került volna a saru/vezetékestől, jól meg kellet nézni és hajlítani rajta hogy biztos hogy ne érjen a lemezhez, és ne legyen áramütés
    És azt nem lehet le szigetelő szalagozni mert meleg és leolvad

    Ugye az is gond hogy aki utoljára szereli az a felelős minden balesetért, ezért is nem szoktam egy kicsit is kétes megoldást bevállalni még öcsémnél se, ha olyan hívjon papírost hogy övé legyen a felelősség

    Ilyen ez a kamera bekötés is
    Aki nem biztos magában az biza olyanra aki megtudja csinálni nincs ezzel baj
    Egy akkumulátor lekötése is járhat azzal hogy tönkremegy valami, öcsém Kia Seed kivette az aksit majd visszarakásnál sokkot kapott a műszerfal egység, utána nem működöt az üzemanyag szint meg a vízhőfok kijelzés, csere segített nem két forintért

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák