Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VaZso

    senior tag

    válasz pakfong #21986 üzenetére

    Kérdés, ez melyik probléma a kettőből.

    Ugye nálam az egyik gondot a bekapcsoló gomb okozta, ami hidegben túl szoros volt, a másiknál pedig belső kapcsolóüzemű tápproblémára gyanakszom.

    Ha az oldalsó bekapcsoló gombot meg tudod nyomni ilyenkor (mint normál esetben), akkor utóbbi lesz, amire vagy tudnak szoftveres workaround-ot (kisebb terhelés hidegben, esetleg védelem-szerűség, pl. brownout "hangolása"), vagy nem...

    Néhány újraindulást követően meg szokott javulni ez a probléma.

    Kíváncsi lennék azért, a szoftveres frissítés mit változtat(ott).

    Én hangrögzítést nem használok, a hangszóróját is kikapcsolom.

  • VaZso

    senior tag

    válasz pakfong #21986 üzenetére

    Visszanéztem a mai (szerdai) felvételeket, most nem láttam a videóban ugrást egyet sem (igaz, esős nap volt és nem verőfényes).

    Ezen felül eddig voltak szerintem nem jól lezárt fájlok, ilyen sem volt közöttük.

    Először azt hittem, két fájl hiányzik a felvételek közül, de megtaláltam őket az "Event" könyvtárban.
    Rá is jöttem, miért lehet. Mindkét esetben volt egy nagyobb bukkanó - keresztirányú úthiba, ill. egykori sínek leaszfaltozott helye.
    Utóbbi esetben az aszfalt nem igazán göröngyös, de "bukkan" az autó orra, előbbi esetben az út göröngyös, emiatt lassabb is a tempó, de szintén bukkan.

    Biztosan javítottak az "esemény" észlelésen (ahogy írták is), mert valószínűleg kisebb (enyhe) koccanásnál hasonló bukkanás észlelhető.

    Írták a parkoló mód érzékenységének javítását is - ezt nem teszteltem eddig, de korábban volt, aki panaszkodott rá, hogy nem elég érzékeny.
    Érdemes lehet frissítés után tenni vele egy próbát, mert az eseményészlelésen valóban javítottak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák