Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz shifty85 #14076 üzenetére

    Nyers videót dobhatnál fel valami fájl megosztóra

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • shifty85

    tag

    válasz shifty85 #14076 üzenetére

    Miközben bővítettem a leírást, lejárt az időkorlát...bocsi, hogy duplázom! :)

    2 napja megérkezett a 70mai Pro verziója GPS-el. Aliról 53€ lett a vége, vám nélkül. Azóta tesztelem, kicsi, kompakt méret, jól tartja magát a szélvédőn, hangot jól rögzíti. A kép minősége kicsit "csalódás", de lehet csak én várnék el jobbat/többet. Legnagyobb felbontásra van állítva.
    ADAS be lett kalibrálva, szükséges hozzá, hogy az autó mozgásban legyen, valamint az út közepét és szélét is jelző felfestésekre. Anélkül nem sikerül neki. Autópályán sáv váltáskor is jelez, hogy átléptem a felezővonalat, valamint főúton is, előzés közben. Ha valaki visszasorol elém és ő úgy gondolja, hogy közel van, akkor is egyből nyomja a dumát. Ha jól emlékszem, ezt lehet módosítani, hogy mennyire legyen érzékeny.
    Amire viszont sehogysem jövök rá, hogy ha elméletileg van GPS (ADAS működik) akkor a sebességet és a koordinátákat miért nem mutatja?! Letöltöttem a videót telefonra, ott sem (ha valaki tudja, hogy hogy kell, kérem ne tartsa magában!).
    A parkoló mód nálam nem jön össze. Elméletileg mozgásra, karosszéria mozdulásra indulnia kellene a felvételnek... Löködtem az autót oldalról, mozogtam előtte, semmi... Akksija fel van töltve, autó leállít, gyújtás le, jelez is, hogy parkoló mód. Autó lezárása után 5 perccel teszteltem, hagytam 1 órát, majd kivettem, hogy ellenőrizzem, mit rögzített... Semmit!
    Kicsit értetlenül állok ezek előtt... Sem videót, sem leírást nem találok róla...
    WiFi: a beépített WiFi úgy működik, mint egy router, a kamerára lehet csatlakozni. Látod az élő képet applikáción keresztül, de akkor a kamera nem rögzít! Telefonról tudod elindítani a fotót, vagy a felvételt. Le tudod szedni a videókat telefonra, tudod módosítani a beállításokat ugyanúgy appon keresztül (szivargyújtóról ebben az esetben kap áramot), de például a parkoló módot, miután le van állítva az autó, egyszerűen nem lehet elérni! Nem is tud csatlakozni a kamerára! Beállításokban engedélyezve van! :)

    Valakinek tapasztalat?

  • Ciccuka

    veterán

    válasz shifty85 #14076 üzenetére

    Linket tudsz adni, biztos kaptál hozzá GPS modult?

    [ Szerkesztve ]

    Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

Új hozzászólás Aktív témák