Új hozzászólás Aktív témák

  • noorbertt

    őstag

    Sziasztok,

    Mainapig nem is gondoltam volna hogy nekem is kellhet vennem egy kamerat a jelenlegi autoba (gondoltam MAJD ugy is veszek egy ujjat amiben alapbol lesz:D ).
    Autozas teren ilyen tapasztalataim nincsenek igy kerdezek meg ha minimalisan off is. Remelem nem gond es masnak is hasznos lehet.

    Egy baleset utan, ha a vetkes fel elhajt akkor nekem az a kamerafelvetel bizonyito erteku? Konkret pelda: ma hajnalban elemvagott egy jo ember a mellekutrol, kb tolem fuggot hogy belemegyek e vagy sem, viszont a barom gyorsan el is pucolt.
    -Ha lett volna anyagi kar es az autom forgalomkepes marad, akkor a kamera felvetellel birtokomban tudtam volna csinalni barmi a biztositonal? El is hagyhattam volna a helyszint? Hiszen van felvetel es a masik fel is eltunt, folosleges lett volna feltartani az utat.

    ON: Van valami jo megoldas kb 30 ezerert? Neztem xiaomi-t is es meg nehany ajanlottat, de nem tudom melyik lenne a legjobb valasztas

    koszi

    szerk: nem lenne hatrany ha belehetne kottetni es nem a szivargyujtoval kene bohockodni, igy is zavar a telefontolto:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák