Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fekabo

    csendes tag

    válasz Osynho #34789 üzenetére

    Szia,

    én is végigjártam (fejben) a Hertz DSK-ESK-AS mx165,Kicx pro 6020 vonalat, ezután jutottam el az e170ci-hez. Mivel nem lesz mélynyomó, egy pár lesz elöl, "erőset" kerestem azzal együtt, hogy nem üvöltetni tervezem (biztos érdemes lett volna többet is meghallgatni, de nehezen találok rá időt, másrészt olyat is olvastam itt a fórumon, hogy tuljadonképpen csak autóba építve "reprezentatív a dolog, de tulajdonképpen a fej, erősítő, szigetelés mind mind erősen befolyásoló tényező, szóval igen nehéz szerintem az összehasonltás, ha nincsenek nagy eltérések.) itt a fórumon is dícsérték, más (vagy teszt vagy vmelyik külföldi fórum?) fórumon is jókat írtak. A gyártóval nincs nagy tapasztalatom, nem annyira "divatos" talán hozzáértő autós vonalon, de érzésre rossz nem kéne, hogy legyen. Árban kb ESK körül sikerült találni. Papíralapon nem idegenek a mély hangok, a membrán anyaga (vagy ahhoz valami hasonló) nekem bejött álló hangfalban. Úgy voltam vele, hogy nem fejhez való, de jó erősítővel jó kell, hogy legyen. Aztán majd kiderül, de elég rosszul esne, ha mégsem...

    fejegységen még görcsölök (jó is legyen, küllemre is passzoljon....de főleg, hogy nem terveztem, így keret is érzékeny...lehet, megvárom, milyen lesz a gyárival)

    ha találok segítséget beszereléshez, megírom majd, bár autóhifis összehasonlítási alapom nem nagyon van. Kb. az átlagnál jobban figyelek rá, hogy hogyan szól kategória...Jó szerelőt tud valaki ajánlani? (kábelt, szigetelést nem vettem, ezeket rá is bíznám, azért kérdeztem, hogy miben érdemes gondolkodni, hogy ne fussak bele magamat szerelőre bízva se indokolatlan aranyárba, se "gagyiba".). Jól jönne egy-két tipp.

Új hozzászólás Aktív témák