Új hozzászólás Aktív témák

  • sonaj81

    újonc

    Sziasztok,

    Segítséget kérnék fejegység kiválasztásához, mert a jelenlegi egység megadta magát ahogy azt sejteni lehetett. (KENWOOD - KDC-W5041U még diploma osztómra kaptam 2008 ban)

    A jelenlegi állapot:
    Opel Astra H Caravan 2007
    Első hangfalszett JBL Stadium GTO 600C
    Erősítő JBL GTR-104
    Mélyláda JBL BassPro Micro
    Javarészt MP3 ban halgatok zenét, de ott elég széles a sprektum (rock, popp, rapp, swing stb.)
    Ismerős a Harmannál dolgozott és sikerült 40% al olcsóbban beszerezni a JBL cuccokat én meg nem tudtam nemet mondani.

    Amit eddig néztem:
    Pioneer MVH-X580BT (Sokan dicsérik + ajánlás az összefoglalóban)
    [link]
    Alpine UTE-92 BT (Időkorrekció + ajánlás az összefoglalóban)
    [link]
    EONON GA9156BT (Opel os forumban dicsérik + csillivilli érintőképernyő meg android - hangjáról keveset írnak - 97 000 FT !!!!!)
    [link]

    A célom:
    A jelenlegi szett megvásárlásánál is tudtam, hogy a fejegység egy nagyon szűk kereresztmetszet, de érzelmi okokból, nem váltottam. Viszont most, hogy megadta magát, szeretném kihajtani egy olyan fejegységgel, ami arra képes, hogy mp3 at lejátszon és BT kihangósítós is legyen.

    A problémám, hogy teljesen el vagyok veszve. 3 helyen voltam eddig Pécsen és mindenhol mást hallottam vissza. Én az a fajta ember vagyok aki hajlandó kifizetni a minőségi ugrást, ha az engem is érint, de én nem fogok tv-t nézni a kocsiban, és a navigációmra is wazee-t használok a telefonról. Talán az egyetlen dolog ami még érdekelhet az a keresés a számok között, de ha sokba kerül egy használható megoldás akkor anélkül is elvagyok.

    Segítséget és tapasztalatot előre is köszönöm mindenkinek.

Új hozzászólás Aktív témák