Új hozzászólás Aktív témák

  • Tdizsolt

    senior tag

    válasz V8engines #69474 üzenetére

    Fa@zbúúkom nekem sincs,asszonyét használom... :DD

    Sajnos soha nem kaptam érdembeli válaszokat,ami a segítségemre lett volna,vagy a kérdésemhez kapcsolódott volna. Helyette burkolt savazás,irónikus beszólások jöttek,ha egyáltalán ezek válasznak tekinthetőek voltak... :( Sajnos Gugli nem válaszol mindenre,erre kellene hogy megoldás legyen a fórum...Elvileg...
    Olyan kérdéseket tettem fel,amik egy (vélhetően) tapasztaltabb egyén gond nélkül megválaszolhatott volna,de nem így történt. A "keménymag" jól el van magával,de ez sajnos nem hoz lázba,ha szappanoperát akarok,akkor átkapcsolok az RTL-re... ;]

    Segítségnyújtás híján én magam válogattam össze,és építettem meg a rendszerem,illetve a beállításokat is én csináltam,majd egyszer keresek egy profi hifist,aki véglegesíti,finom hangolja.
    Ha össze áll,nem változtatgatok rajta,nem az a cél,hogy bele lapátoljam a családi vagyont.

    Ahogy Te is írtad,van más időtöltésem nekem is,az autó abszolút hobbi célokat szolgál,van,hogy hónapokig nem is ülök bele.Csak alkalomszerűen használom,illetve tervezgetem,hogy kinézek vele majd versenyre,de csak kiváncsiság képpen,érdekel mit tud.Hál' Istennek van ezen kívül elég programom,így nem ez teszi ki az életem nagy részét... :N

    [ Szerkesztve ]

    Psn ID: Tdizsolt

Új hozzászólás Aktív témák