Új hozzászólás Aktív témák

  • Drago1

    tag

    válasz Gábor984 #61988 üzenetére

    Bosch szervíz :D vettem xenon izzókat mondom el viszem a Bosch-hoz itt van az utcába ,mert garisak az izzók 44 ezer ft volt 2 db ,kell a papír hogy szakszerüen lett beszerelve...meg akkor már olaj csere.

    3 Órán keresztül cserélték az izzókat lebontották az autóm elejét ,már fogtam a fejem ,nekem fél óra csak az egyik oldalát kellett volna bontani ,másikoldalt be lehet játszani ,sikerült a D1S xenon csövet fordítva beerőltetni a helyére ,szinte képtelenség ők beletették ,vetítési kép egyik oldalt látszott a xenon cső merevítője ami kitakart és így látszott az aszfalton ,oké megcsináltam ,rá két hónapra csináltam egy diagot az autón ,erre írja hogy első jobb tolató szenzor ki van mozdulva a helyéről,nézem be van nyomodva 2-3 mm-ert ,megbontom na mit ad isten eltörték a szenzortartómat,megragasztottam ....kanyarkövetést nem tudták beállítani csak a magasságot és az oldalt azt mondták nincs benne a gépükbe hogyan kell nem ismeri az autómat a lézeres fényszóróbeállítónak az adatbázisa ,érdekes nem most gurult le a szalagról 2013-as ,mennyek márkaszervízbe ( na az még rosszabb eszembe se volt oda vinni ,az lenne az utolsó hely a földön ahova autót vinnék )
    Oké ujságolja nekem hogy hogy nyelte a C3 -as olajat majd 6 liter bele ment ,na király 5.25 liter kell bele Total quarc ineo ecs C2-es motorháztető felnyit kiveri a matrica a szemét milyen olaj a gyárija,jól van oké baja nem lesz tőle majd 10 ezer km után én kicserélem és ezek foglalkoznak hangszóró beépítéssel is ,na köszi soha többet Bosch

Új hozzászólás Aktív témák