Új hozzászólás Aktív témák

  • Akos1994

    aktív tag

    Az Unix-os bitulaphoz tudnál linket adni vagy egy körülbelüli ár / táblaméret adatot vagy hogy hol lehet egyáltalán kapni? Kerestem nagyon, de nem találtam semmit, se az unix honlapján és a gugli sem segített.. :(
    Egyébként én is félek a bitumenlapoktól, azután hogy elolvastam a totalcar egy régi cikkét,amiben 5× kihangsúlyozzák, hogyha nem dynamat-ot veszek vagy stp-t akkor szanaszét fog folyni a "lap"...
    " Érdemes ezért inkább autós áruházakban vásárolni ilyeneket, oda tényleg csak az erre a célra megfelelő bitumenes lap kerül. A használata rendkívül egyszerű. A kellően zsírtalanított és száraz felületre fektessük le, majd melegítsük meg egy kicsit hőlégfúvóval (de egy hajszárító is elég), és amint egy kicsit megolvadt és megtapadt, már kész. Függőleges felületre, például a tűzfalra vagy az ajtó belsejébe azonban ne használjuk. A nyári nap melege bőven elég ahhoz, hogy megolvassza, és egyszerűen lefolyik a zajcsillapítás az ajtó aljába."
    El hiszem ha itt a fórumon azt mondják, hogy nem fog lefolyni az olcsóbb se, csak egy kicsit ijesztő..

Új hozzászólás Aktív témák