Új hozzászólás Aktív témák

  • Adonimus

    aktív tag

    válasz Slyer #35062 üzenetére

    Nekem 99-es "Megánom' van, a gyári hangszórók szó szerint elporladtak. A gyári csippanókat 2.000ft-ért adtam tovább, azok még jók voltak. Autó hifi építésnél mindig az a kérdés mennyit akarsz rászánni és mik az elvárások kb. Egy alap rendszer ami éppen szól valahogy:
    USB-s rádió 8.000ft
    Sal komponens szett: 7.000Ft
    Erősítő (használtam) mondjuk 4 csatis : 10.000Ft
    Kábel: MNC (minden bizbasz benne van): 7.000Ft
    Mélyláda ( használtan SAL,MNC társai..): 10.000Ft
    42.000Ft
    ----------------
    Esetleg hátra egy ovál (használtan) + 5.000Ft

    Szóval félig újonnan, félig használtan 40-50 ezerből ki lehet hozni egy elég hangos valamit amit nem munkás Ladából szedtek ki. Dübögni is fog.. a gyárihoz képest csodás lesz.
    Ettől rosszabbat ne vegyél. Semmiképp.
    Ha jobbat akarsz a határ a csillagos ég.

    Esetleg egy jobb minőségű alap rendszer:
    Rádió. 20.000Ft
    Első szett: 20.000Ft
    Ajtó szigetelés - így nem feltétlen kell mélyláda ( nem tudom mennyibe kerül)
    2 csatis erősítő: 20-25.000Ft

    Ha marad a rádiót meg minden a régi csak a hangszórókat akarod cserélni akkor bármit vehetsz, mert a gyáritól minden jobb lesz és ha a rádióra akarod kötni akkor az 5 és a 100 ezres között sem lesz sok különbség. Ha így döntesz akkor mindenképp komponenst szettet vegyél, hogy a csipogót is cserélni tudd. Mondjuk ehhez hasonlót
    Esetleg csípj meg használtan egy kicsi erősítőt vagy akár újonnan. 5-10 ezer forint között kapsz, azokat első szetthez találták ki, hozzá valami alap kábel akár használtan, de azokhoz még hosszabbító kábel is jó. Arra köthetsz értelmesebb első szettet mondjuk egy alap 10.000Ft, egy komolyabb 20.000Ft. Ajtó szigetelés nélkül attól sem lehet sokat várni, nekem is vágni kellett 63Hz-en, mert mélyet nem ad csak az ajtó hullik szét. :/ De csak azt tudom mondani a gyáritól az is sokkal jobb lesz.

    Több ötletem nincs. :DD

    [ Szerkesztve ]

    adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

Új hozzászólás Aktív témák