Új hozzászólás Aktív témák

  • ssj81

    aktív tag

    válasz lcee79 #29887 üzenetére

    Szívesen.
    shteer úr nálam jobban tudja biztos neki van(volt?)ilyen.
    Persze ez a teljesítmény elég arra,hogy azért dübörögjön,ha meg csak kiegészíteni akarod vele az első szettet pláne.DE...
    ezt a "135w"-ot se fogod tudni maradéktalanul kihasználni.Érdemes mindig nagyobb teljesítményű erőlködött kisebb teljesítményen használni.Kinek mire kell.A "Jó" ezért tág mert ha vki azt írja,hogy vegyél ilyen és ilyen 4-500w-os mélyet mert az nagyon jó az neked nem lesz jó mert nem fogod tudni kihajtani.Egy nagy érzékenységű kisebb teljesítményű ládával jobban fog neked szólni.Link.Én jártam így volt egy Pio és egy Phase reflex ládám.Az Pio 150w a Phase 260w rms tudott.Kipróbáltuk a vevő autójába és jobban szólt a Pio neki olcsóbb is volt sokkal ezért ezt vette meg,pedig az én autómba nagyon nagy különbség volt a kettő között a Phase Linear javára csak én egy nagy Hifonics-al hajtottam,ő meg egy pici erősítővel.Most van egy eladó Axton-om igaz nem túl jó az érzékenysége.Ha Pesten jársz kitudjuk próbálni az autódba még ha nem is kell neked csak,hogy halljad hogyan szól egyáltalán.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/watch?v=gAlRqRRK68Q

Új hozzászólás Aktív témák