Új hozzászólás Aktív témák

  • attila666

    tag

    válasz Joe fiú #19611 üzenetére

    Köszönöm a válasz!

    Ha nem gond, akkor még kérdeznék mielőtt belevágok.

    Láttam olyan megoldást, hogy az ajtóra úgy volt ráerősitve a hangszóró, hogy épphogy a hangszóró mélységével volt azonos a kiemelés és olyat is, ahol 4-5db kiemelőgyűrűvel volt felrakva. Illetve olyat is láttam, ahol olyan gyűrű volt használva, amelytől a hangszóró felfelé volt irányitva, ezek befolyásolnak valamit vagy csak a kinézetet?
    Az ajtón a szerelőnyilásokat azért kell leszigetelni, hogy lényegében egy "dobozt" készitsünk a hangszórónak, vagyis a megmozgatott levegő ne menjen ki sehová, vagy azért hogy ez a levegő ne rezgesse a kárpitot?
    A belső szigetelésnél a hangszóró mögé lehet rakni vékony hangelnyelő szivacsot?
    1.5mm2-es kábeleknek elegendőnek kell lennie a hangszórók és az erősitő közé, kb 3-4m van most benne?
    A Sony XM-4045 erősitő jó minőségben kell hogy megszólaltassa ezeket a komponens szetteket?
    Tudna valaki tanácsot adni a magassugárzók megfelelő elhelyezésével kapcsolatban?

    Amit leginkább hallgatok az pop, rock, dance, stb.

    Úgy látom, hogy a komponens szettek beszerzése lesz nehéz, ahogy nálunk nézegettem használtak árai 1500-3000Ft-al olcsóbbak az újaktól és az eladók makacsak, nem engednek.

Új hozzászólás Aktív témák