Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Formaster

    Topikgazda

    válasz Kleroo #29149 üzenetére

    Nálunk ettől még jobb is van :DDD Lemossa a földön heverő kavicsos kefével, utána pedig a kézmosótól hoz a gurigás (segg)papírból egy 14 métert és azzal törli át az autót, majd büszkén távozik, hogy neki nem lesz vízköves a kocsija :C Én meg beállok, a kézi habosítóból lefújom 2 perc alatt öv vonalig az autót + felnitisztító és 2 zsetonból leveretem tisztított programon, majd távozok nedvesen és mire a házunkig érek full száraz az autó :C

    Egyébént az összefoglalóban megtalálod amit keresel :R

    (#29150) martillo Ha le van waxolva óvakodj az előmosó programtól, nem ismert a ph értéke, de valószínűleg elég durva. Én ezért viszek magammal kézi habosítót. Mivel úgyis hajnalban vagy késő este mosok, hogy ne legyen meleg, már a kutya sincs ott, nincs aki beszóljon, hogy idegen anyag.

    (#29151) JHONNY 79 Fel és javít is, de ügyes kézzel kell csinálni. Megpróbálhatod fogpiszkálóval is, a lényeg, hogy kicsit púposabbra kell, de ne follyon meg. Nitro+rongy legyen a közelben, hogy ha félremegy, akkor (fel tudd gyújtani) :DD le tudd törölni. Festékboltban kikevertetsz gyári színkód alapján 1 decit és kérsz hozzá 1 deci edzőt is. Majd egy kólás üveg kupakjába kikevered, de edzőből csak hangyafarknyit rakj hozzá, mert nagyon hamar megköt. Ha eltalálod mikor kezd húzni az anyag, nagyon szépen fel lehet tölteni, majd ha akarod úgy hagyod, ha akarod becsiszolod és felpolírozod. Egyébként ehhez is van tutorial az összefoglalóban, de még idén készülök egy VLOG-ot indítani, abban is lesz ehhez hasonló rész, igaz az már level 2-es szint lesz :DDD A mosáshoz szintén megtalálod a kellékeket az összefoglalóban. (ezt az összefoglalót már gyorsbillentyűre fogom rakni :)) )

  • blizzrd

    aktív tag

    válasz Kleroo #29149 üzenetére

    Tesco, ArmorAll. Van mikroszalas szivacs es mikroszalas mosokesztyu is :)

Új hozzászólás Aktív témák