Új hozzászólás Aktív témák

  • Fr3eWar

    őstag

    Sziasztok!

    Nos eljutottam egy foliás céghez ahol azt mondták meg tudják oldani a lámpa polírozást.
    Ez természetesen nem így lett. Most kissé felemás a két lámpám.
    Alap szitu, németből vettem az autót, sokat ment pályán sok sok apró kavics a fényszóróbúrán kisebb nagyobb lenyomatokat hagyott. Felkapcsolt világításnál úgy néz ki mintha poros lenne. Ezt szerettem volna eltűntettetni. A srác nekiállt vizes 1000-es vászonnal kézzel, 10 perc után elégedetlenkedett, hogy más autó burája ilyenkor már tejfehér de eg nem akar és csak karcolódik inkább. Karistolt rajta kettőt 400-as vászonnal de azt is hagyta. Persze a kavicskár kidörzsölése nem lett meg. Utána váltott polírpasztára+korongra hogy legalább a kezdeti állapotra visszajusson. 2-3x durvább pasztával, majd 2x finomabb pasztával. Pamacsot is cserélt közben. Egyik pamacs fehér volt másik rózsaszín skill szerkezettel nyomta. Végül lekapcsolt világításnál most tisztábbnak tűnik a polírozott mint a nem polírozott. A kavicspöttyök ugyanúgy megvannak, ráadásul felkapcsolt világításnál amin dolgoznak tele van karccal, amik megtörik a fényt.
    Állításuk szerint nem lakk hanem valami műgyanta védőréteg van a plexin. És ez meghaladja a tudásukat.
    Mondam nekik hogy a másikhoz inkább hozzá se nyúljanak.
    Az autó egy 2012-es Volkswagen passat b7 kombi.
    Valakinek van ezzel vagy hasonló korúl konszernen belüli autóval tapasztalata? Csináltatok már ilyet?
    Mert ezen postomban egy rejtett apróhirdetés van:
    Kérem aki tud erre megoldást, tapasztalt gyakorlott "polírmester" és vállalná a lámpáim polírozását (esetleg ködlámpákkal együtt) írja meg mikor tudna fogadni, hova kellene mennem, és mennyiért vállalná ;)

    Képeket reggel tudok feltenni/küldeni, mert sajnos le volt merülve a mobilom mikor hazaértem.

Új hozzászólás Aktív témák