Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz 426os #38 üzenetére

    az egész célja részünkről egyébként a gyerekek osztrák környezetbe helyezése. ha élnek kint egy-két évet, egyrészt anyanyelvi szinten megtanulnak németül, másrészt otthonosan is mozognak az osztrák világban. erről van tapasztalatom, mert apám révén én amerikában jártam két évet általános iskolába. ami tök jó, csak sajnos angol nyelvterület, pláne az usa nagyon messze van...

    ...a gyerekeim kicsik most még (9 és 4), nem is sürgős az egész, de mindenképp biztosítani szeretném, hogy ha úgy döntenek, szabadon tudjanak külföldre mozogni az országból, reálisan.

    munkám nem lenne kint, igazából itthon is gondban vagyok, hogy ha nem PH-t csinálnám, akkor mit tudnék dolgozni, mert nagyon sok dologhoz értek egy kicsit, semmihez sem eleget. de ha megoldható, hogy mondjuk lövünk valami felújítandó kis házat jó áron, én két év alatt megcsinálom szuper korszerűre, közben a gyerekek behúzzák ezt a tudást, aztán eladjuk némi nyereséggel és úgy jövünk haza, már nyugodtabb leszek. lehet, hogy a jövőben aztán magyarország belép a szovjetunióba és én itthon rohadok meg, annak sem örülnék, de a gyerekek "ki lettek menekítve".

    szóval van az egész mögött egy ilyen gondolat, motiváció. egyelőre nem tartom reálisnak, hogy végleg kiköltözzünk, mert se én, se a meteorológus feleségem nem kapna kint munkát kb. semmit.

    na de még csak agyalunk.

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák