Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorian

    félisten

    válasz dgyuri0123 #8068 üzenetére

    Hasonló jellegű szórt, halk háttérzenére simán megfelelhet

    Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz dgyuri0123 #8068 üzenetére

    Én sem.
    Dorian +1

    Valami Roon ready kütyü kellene majd, hogy hajtsa a párokat, a kinti két párt sorba is köthetem (vagy párhuzamosan ha 8-asok, de inkább megyek 16 Ohm-ra, végülis tök8 a hangerő, töredékén hallgatná, 16 meg hülyebiztosabb), úgyis együtt szólnak és nincs hangfalankénti korrekció, meg semmi ilyesmi. A hálószobaihoz meg egy kicsi, szintén roon ready valami, 25W is már sok :D Körbenézek a piacon, mi van.

    A lényeg a kényelem tényleg, hogy telójáról, vagy tabletjéről tapicskolva vezérelhesse a "hangot" a lakásban egy műszaki témákban laikus nő. A power gomb jelentésével és működésével tisztában van - ennyi. Az már elég.

    Azt megértette, hogy ha elutazik, hard-off minden kütyüre azok főkapcsolóival egyenként, de ilyen kis eszközöknél ha butába lenyomja a hosszabbítót, kiváló. Amúgy meg standby-ban állnak és a Roon be-ki kapcsolja őket igény szerint, ahogy a kijelzőn rábök valamire. Így kellene valahogy a végén kinéznie a dolognak. Tidal integráció van, bár ő Spoti-s (azt is tudja sztem)..

    Felhasználói élmény fókusz van. A hangszórókra csak én "ügyelek" kicsit, ne egy hulladék menjen fel a sarkokba a kábelek végére, de ennyi kb, nem gyúrunk ezotériára. Nézegetem a gyári paramétereket, amelyik a leglentebb megy mélyben, függetlenül attól, ki mennyit hazudik ezekben :) Látok itt 100Hz-től felfele specifikált kicsiket is, meg a nagyja ilyen 60Hz-től felfele indul, háát nemrossz nemrossz, de sarok egy bizonyos "jótékony" kiemelésével együtt - most így nagyon elnagyolva - ha 40-ig lemenne valami, már jó. Még keresgélek, nézelődök erre-arra. Azán majd .. szép lassan összeáll a hajtás is, ha meglettek a dobozok.
    :R

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

Új hozzászólás Aktív témák