Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz dyscus #5007 üzenetére

    "Az egybites az egybites, a delta szigma is ilyen."
    Mégegyszer "kérdezem": és a multibites delta-szigma DAC? Merthogy vannak multibites delta-szigma DAC-ok is.

    "A multibitesben meg nincs egybites."
    Furcsa is lenne, ha lenne, de miért mondod ezt nekem?!

    "De ha van, akkor igazán mutathatnál egy pár darabot."
    Micsodát? Multibites egybitest vagy egybites multibitest?! Ilyet eszembe nem jutna mutatni akarni (függetlenül attól, hogy egyébként vannak vegyes DAC-ok is(!), de ez most mindegy, most a vagy multibites vagy egybitesről mint egymást kizáróról van szó).

    "Gondolom értesz hozzá, mert már készítettél pár ilyen DAC-ot."
    Khm... Lásd mint fent.

    Mégegyszer:
    Kérdezted: "Mi a tapasztalatotok: A multibites, vagy a delta-szigma DAC-okat tartjátok jobb hangúnak?"
    Én pedig vissza"kérdeztem": "És mi van a multibites delta-szigmákkal?" Ugyanis ilyenek is vannak.
    Tovább "kérdeztem": "És mi van másféle egybitesekkel, ha már általánosan a multibit az ellenfél?" Ugyanis vannak egybitesek, amelyen nem delta-szigmák.
    Konkluzáltam: "Ha multibit versus egybitet akarsz kérdezni, kérdezz azt." Tehát, ha azt akarod kérdezni, hogy ki tartja jobbnak a multibites és ki az egybites DAC-okat, akkor kérdezd azt. Ugyanis delta-szigma DAC van egybites és van multibites is. És az egybites se mindegyik delta-szigma.

    Szerk.: Tehát kérdezem: Arra vagy kíváncsi, hogy kinek tetszik jobban a multibites és kinek az egybites DAC? (Nem foglalkozván a vegyesekkel.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák