Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalintUG

    tag

    Sziasztok !!

    Kérdésem van mivel én nekem gondolatom nincs a következőről ==>

    Öcsémnek a gépe s754 +3000+ Venice + 2x 512/400as Kingmax +6600GT ...

    Játék közben elkezdet neki pontozgatni cucc piros pontok vonalak jelentek meg aztán belassult és végül kifagyott a gépe. Majd észrevettem hogy a VGA-ja alapjáraton volt 62 fok ... Ami katasztrófa. Ráküldtem egy terhelő progit ami ki is csinálta a VGA-t. Most vettem neki egy x850XT VGA-t azért annál ami volt neki sokkal sokkal jobb hamár AGP-ről van szó. Na most a problémám per pill az, hogy a gép 1 másodperc erejéig indul be majd kikapcs de lehet nem is nevezném ezt bekepcsolásnak csak egy villansának. Gondolatom nincs mi lehet a gáz. 300W táp van bent neki de nem szar Codegan vagy hasonszőrű hanem Normális ami le is adja ezt a feszt. Szóval a 6600GTn is volt + tápcsatoló meg ezen is van. a GF on az a sima 4 tűs alap tápfej volt ezen ez a 2x 6os fekete amit egy átalakítóval oldott meg a gyártőó szóval kábeltoldalék van a tápcsatin ami van bedugva a gépbe. Ha nem dugpom rá a VGA-ra kiírja még "DOS alatt" hogy kössme rá a + FESZkót viszont ha rátolom csak a villanás !!!

    Ötleteket várok bakker ha lehet minnél hamarabb köszönet előre is !

    alma = vitamin = erő = hatalom = pénz = nők = sex = AIDS = halál... Kérsz almát?

Új hozzászólás Aktív témák