Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moddingfan

    senior tag

    válasz Foglalt név #7324 üzenetére

    Én csak azt írtam, amit tapasztaltam...miért írnék valótlant :F Munkámból adódóan nem egy, nem két hardwer megfordul a kezeim között, szóval van összehasonlítási alapom. Nálam ezek mennek, így mennek, pont. Crysis-t nem próbáltam, nem vonz, de hallottam, mennyit eszik, ha medium elmegy, én már kiegyezek vele, már ha felrakom. Nem tudom, miért hihetetlen, amiket írtam. Crysis-t nem is említettem, mégis mindenki azzal jön, meg 3DMark - valaki találóan írta, hogy "nem játszom 3DMark-kal" - ergó nem érdekel, mennyit kapnék benne. Most tényleg, nem cseszegetés végett, de Te is hozod a Jericho-t...dunsztom nincs, hogy megy, mert még nem volt szerencsém hozzá, de elhiheted, hogy ha medium-on is akadna, azt is beírnám, hangsúlyozom, amiről nincs tapasztalatom, abba nem kontárkodok bele, csak a tényeket írom, aki meg kételekdik a szavhihetőségemben, az magára vessen. Arról nem is beszélve, hogy nagyban függ egy játék sebessége a többi összetevőtől is...egy cerkán nyilván nem hasít :D Nekem sincs atomerőművem (4600+ X2 kicsit húzva + 4x1GB Geil egy ASUS M2N-E lapban), nem rossz, Nekem megfelel, elősorban nem játszom a géppel, hanem Photoshopra használom, nem véletlen a 22"-os moncsi sem, nem játékra vettem, de ha már játszom, ekkora felbontáshoz nem elég egy 8600GT (volt olyanom is, jó kari, de 128bit, ennyi), azért vettem meg ezt...nekem 39K-t megért, akinek nem, az vegyen 8800GT-t, ami egy-két dolgot elfelejt lerenderelni - ergo ezért gyorsabb, THX, nekem a képminőség fontosabb - aki már látta ua. a gamét a két karin azt tudja, miről beszélek :U

    u.i.: amúgy sztem nekem is a procim a leggyengébb láncszem :D

    [ Szerkesztve ]

    Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Új hozzászólás Aktív témák