Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaboman

    nagyúr

    válasz gombcomp #16164 üzenetére

    Itt a PH-n vannak azért jó bazárosok akiknél jó áron lehet venni minden féle alkatrészeket.
    Én is személyszerint mindig itt vásárolok Gianni27-nél.
    A mostani gépem is tőle van áfás számlával és garanciával.

    Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

  • katt777

    félisten

    válasz gombcomp #16164 üzenetére

    Mennyiért vetted?
    A véleményed (szándékos megfeledkezés a nagykerek svindlijeiről) alapján nyilatkoztam, emiatt e kérdésben szükségtelen, hogy jobban ismerjelek. Ismerem Mo-ot is nagyon jól, és pontosan tudom, hogy egyetlen cég sem játszik tisztán (mivel akkor csődbe mennének a rablótörvények miatt, hiszen a törvényhozók még nagyobb tolvajok), legföljebb van, aki lebukik, mások meg nem, mert meg tudják fizetni ennek az árát. Azt sem tagadtam/tagadom, hogy kicsiben is jó pár csaló van ezért keresgéltem olyan bazárosok között, akiknek van már némi múltjuk.
    Amúgy kiskerekről is tudok nyilatkozni, nálunk pl. olyan árkartell van (hiába a kb. 10 PC-bolt), hogy minden 5-20k-val drágább (különbség az alkatrész árától függ), mint Pesten, 3870-et jan. közepén 68k körül hozott volna bármelyik, 8800GT-t meg 75k-ért. Emlékeztetőül: ekkor vettem Elrond-tól 46k alatt. Most akkor "hátha baj van a gar.-ral" alapon fizessek másfélszer annyit a cuccért? Ha gar-baj lenne, úgyis gyorsan rövidre zárnám a problémát, mint ahogy a gar-os logout-cikkem topicjában jeleztem ezt. ;]
    OFF, beszéltem. :) :R

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák