Keresés

Aktív témák

  • TomBoy1986

    veterán

    válasz Alpachino #4733 üzenetére

    Najó.... de tedd mellé, hogy nem minden 7900GS fénylik.... azaz tuningolható ennyire.
    Gainward, meg Galaxy igen és még 1-2 (pl BFG) de a többi nem.

    Akkor még 1GB 667-es volt a gépben, ha megnézed EQMontoya. (de asszem aláírtam)

    AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

  • pisti

    őstag

    válasz Alpachino #4733 üzenetére

    Ebből sokminden nem derül, én is oda tudom írni, hogy max detail, szerintem. Egyébként azért vagyok ilyen szkeptikus, mert énis láttam hogyan teljesítenek az Nvidiák, hiszen ez előtt 7600GST-m volt, ráadásul ami tesztet találtam a neten azis mind a ~2x különbséget mutatta amiről beszéltem. Másrészt te egy erősen tuningolt 7900GS-sel mértél, én pedig alapórajeles teszteket néztem, pl. ezt: [link].

    Szerintem a saját méréseitekben a motion blur nem volt bekapcsolva egyébként (fps számból úgy tűnik), akkor meg nemtudom mitől max a részletesség. Próbaképp ismételjétek már meg a méréseket úgy, hogy minden maxon van + MB + 1280ban szűrőkkel. Plusz érdekességképp lehetne egy alapórajeles mérést is beiktatni 7900GS-sel legalább látszana mennyi jön át a tuningból fps szinten.
    Azt csak kíváncsiságképp kérdezem meg, hogy pl. menüben mennyi fps-t kapsz azokkal a beállításokkal amiket írtam fentebb? Nekem úgy tűnt a VGA-m hőfokából, hogy a menüben szépen kihajtja a procim. :) Ott melegedett eddig a legjobban, csak ezért érdekel.

    [Szerkesztve]

Aktív témák