Aktív témák

  • amdkiller

    aktív tag

    Sziasztok!

    Képzeljétek el, szerdán vettem egy 512 MB SAP x1950 pro-t, itt a ph-ról, a srác természetesen nagykerből vette gari rajta keresztül él! remélem

    Szerdán egyből újra húztam a winfost, mindent újratelepítettem! Semmi probléma
    Csütörtökön azaz tengap eljutottam oda, h a kedvenc játékommal játszam a Warhammer Dark Crusade-dal! 2-3 óra játék után egyszercsak elkezd szaggatni a játék, olyan mintha fél másodpercre lefagyna!
    Erre elindítom a 3dmark 03-at, nem maradtam ott csak a végeredményt vártam meg 15xxx pont majd lefordultam a székről!
    driver csere a gyárira, meggint 3dmark meggint ennyi pont, most elindítottam még1x úgy hogy néztem a tesztet, a második tesztben az orkosban amikor a csaj benyit a rejtett ajtón a képernyő kockássá vált, itt volt az első szívrohamom! Ezután mindent megvizsgáltam a kártya normálisan a helyén van-e, meg minden, bekapcsolom a bootol a winfos és már az Üdvöljük képernyőn kockásodott!

    Na most mi történhetett?????

    Van-e valakinek ilyen kártya ASUS P!P800-e delux alaplapban??????
    Mert nekem is ez van és a biosában csak 256 MB VGA memot lehet beállítani, és a 3dmark03 detailsban azt írja h csak 256 MB memo van a kártyán! De a catalyst meg az everest is azt írja h 512!

    A catalystot a default beállításokon min kell/érdemes változtatni?????

    Jah még valami régebbi everestem van úgyan, de nem jelzi ki a kártya hőmérsékletét, kikéne nem?
    A catalyst az kijelzi!

    [Szerkesztve]

Aktív témák