Aktív témák

  • plukacs7

    aktív tag

    válasz Larry303 #180 üzenetére

    Vegyes.

    A net valamiért lassú. A letöltés nem, de bizonyos oldalak betöltésénél hezitál pár mp-et, aztán puff, betölti. (3 megabites UPC, a letöltés normális ellenoldali kapacitás esetén stabuilan 340kbyte/sec...)

    Játékokban nem látok akkora különbséget, ami nagyobb lenne, mint a driverek különbségéből adódó (platformon belüli) eltérések.

    A desktop gyors mint atom, de mivel most nemrég raktam be még fél giga ramot, ez lehet emiatt is. (Swapfile többnyire alszik). Viszont a vinyójkezelés - főleg ilyenekre gondolok, hogy Firefox indítás, ha nincs még nyitott ablak - eléggé változatlan (lassú). Ja, defragolva van elég rendszeresen mindkét drive. Viszont ATA100-asok, nem látott még SATA driverot a gépem.

    Nem mértem ki mindent váltás előtt és után, valamint sokmindent telepítek, próbálgatok, tehát nem kizárt hogy szemetelődik is... Bár Ccleaner és oodefrag rendszeres vendégek...

    Ja, driver mindenemhez van, de nincsenek egzotikus HW-eim. Tkp. csak egy Audigy LS (aka Live 24 bit), de az nem épp szokatlan. Még nyomtatóm sincs. Digitgépet sima pendrive-ként látja. Ipodot még nem tettem fel, de nem hiszem hogy gond lenne vele.

    Optimalizálási tanácsokat szívesen fogadok... :)

    ''Legközelebb hozok puskát'', gondolta Stirlitz. ''Legközelebb???'', gondolta a medve.

Aktív témák