Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jockas

    senior tag

    válasz belinho #12377 üzenetére

    A számok nem érdekelnek. Az MSI-re azt mondják süvít, én meg hallom, hogy az Asus nem! Úgy hirdeted itt az MSI-t, mintha a nyaralásod függne az eladási mutatóktól...erre sem én, sem pedig más nem kíváncsi! :U Te azt állítod, hogy az MSI a legjobb több szempontból is...közben két olyan 6850-es tulaj is állítja, hogy nincs semmi gondja sem a Sapphire, sem pedig az Asus kártyájával. De te mégis kötöd az ebet a karóhoz, hogy már pedig az MSI jobb... akkor legyen számodra jobb. nekünk meg ezek, mint sokan másoknak! A vitát én ezzel befejeztem.

    A leghivatalosabb forrás pedig még mindig a saját tapasztalat! Ezzel köszönöm az infódat arról, hogy elvileg hangosnak kellene lennie a kártyámnak...de sajnálatodra nem hallom! Ezzel viszont nem tudsz vitatkozni, mert te a hivatalos számokat nézed...
    Az alkatrészek minőségéről meg szerintem beszéljünk majd 3-5 év múlva! Az előző Asus kártyámat 3 év után adtam el, ami még mindig hiba nélkül üzemel az új tulajánál. Ennyi elég nekem az Asus minőségéről! Sapphire kártyám is volt anno....és arról is csak hasonló jókat tudok mondani, meg a HIS-ről is. MSI-m nem volt ez igaz...de mint márkáról MSI-ről elég vegyes képet látok itt a pH-n és nem a pozitív vélemények vannak többségben. Így majd ha a "katonai" alkatrészek mennek 3-5 év múlva is, akkor majd elismerem!

Új hozzászólás Aktív témák