Új hozzászólás Aktív témák

  • vuk777

    aktív tag

    Sziasztok!

    Erre valaki.... :F

    kép1
    kép2
    kép3
    kép4
    "Olyan problémám lenne,hogy van egy Sapphire Radeon HD4870 1024MB Vapor-X videókártyám és a kép amit ad már BIOS post-nál is szétesik ilyen módon,és ekkor a windows sem tölt be ugyanis kék halállal újraindul a rendszer!Sajnos ez a hibajelenség teljesen váratlan időpontokban jelentkezik és a pontos okát nem tudom behatárolni.Ki lett próbálva másik alaplapban is ott is ugyan ezt produkálta szintén váratlan időpontokban.Van hogy elindul a rendszer és amikor betölt az asztal windows-ban akkor utánna pár másodperc és apró piros kockák kerülnek a képernyőre,majd kék halállal újraindul a rendszer!
    Asus P5Q pro alaplapom van és már mindkét PCIE slotban is ki lett próbálva ugyan azt a hibajelenséget produkálta.Ekkor lett másik alaplapban kipróbálva pontosabban asrock g41c-gs típusúban majd egy gigabyte lapban is ugyan azt tapasztaltam!Ez okán kizártam az alaplap hibát!Próbáltam több drivert is feltelepíteni hátha az okozza a hibát de mindnél előjött már a rendszer is újra lett telepítve biztos ami biztos de ekkor is jelentkezett a hiba!Kártya biztos ,hogy nem melegszik túl mert nyitott oldalról megtámogatott 12cmes ventillátor hűti a rendszert."

Új hozzászólás Aktív témák