Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qqzs

    őstag

    válasz pacman_123 #53353 üzenetére

    Onteshez majdnem mindenutt eltavolitjak a kerget. De nekem is tetszik kergesen csak nem tudom, hogy a videon lathato megoldas milyen tartos. Eddig az a tapasztalatom hogy csak addig marad rajta a kereg stabilan amig nedves a fa azutan lassacskan elvalik.
    A kerdes onnan jott hogy eddig mikor frissen kiszedett gyokereket takaritottam a sartol eszrevettem hogy a szennymarofej szepen leszedi a hancsot kerget es a fa szepen megmarad alatta erintetlenul meghagyva mindent ahogy nott. Videokban ontes elotti takaritaskor felxel, tarcsaval, drottal takaritjak aminek eredmenyet ugyan meg nem sikerult kozelrol latni de ugy kepzelem nem a legtermeszetesebb. Nemreg hozzajutottam par tobb eve kiszedett gyokerhez amik teljesen szarazak. A foldet mar leszedte az idojaras de a kereg, hancs rajta maradt.
    Egyebkent mi magyarul az a vekony reteg ami a kereg alatt van? Pl akacot kergezek akkor van egy par mmes reteg ami szalakban meg levalik a farol alatta.
    Probalom a kiserletezest megsporolni de azt hiszem nem uszom meg :) de lehet kicsit tulgondolom es van egyszerubb megoldas mint a vizes vagy homokos takaritas amit meg nem lattam videoban, csak nalam jott elo veletlen tapasztalatbol

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: GTS450

Új hozzászólás Aktív témák