Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madmax81

    aktív tag

    válasz Vikusz77 #4766 üzenetére

    Ezt a gépet főleg az áráért vettem meg olcsó volt akcióban volt de egy kis hiba becsúszott a vásárláskor ugyan is én GEX 125 AC rendeltem és helyette GEX 125-1 AE kaptam mikor kibontottuk Bosch futár által hozott dobozt akkor derült fény a dologra ,még egyszer megnéztük a rendelést és az jó volt de a központi Bosch mégis ezt küldte utólag kiderült hogy csak ez a típus volt raktáron ( persze ha nincs olyan akkor jó másik is hát ez is excenteres :U ).
    Nagy vonalakban ennyi a történet csinálhattam volna azt hogy nem veszem át de a boltos haver és jó barát meg szükségem volt egy ilyen gépre és bele mentem nem mondhatnám hogy annyira megbántam de egy " ilyen márkától többet vártam " nem gyerekbetegségektől apró kivitelezési hibáktól szenvedő gépet .
    Miért is 125-öst vettem mert erre tudok itt a környéken papírt szerezni valahogy " Vác " környékén nehezen kapni 150-es papírt , nekem igazán nem számít hogy 125vagy 150 -es a gép ajtót ablakot csiszolok vele és sík felületeket szalag csiszoló után szoktam finomítani .
    Tartaléknak elmegy de valahogy nem mutat jól a Dewalt és Makita gépeim között egy Bosch , ha esetleg kell valakinek akkor 20 ezerért vihető garanciás .

    Élmarót nem igazán használok én nem tudnám kihasználni az adottságait én amire a sajátjaimat használom csapozás ,kisebb keretek készítése , ajtó " éleinek pipa léceinek profil marása falcolás nútolás esetleg szintbe marás másoló marás " .
    Most sikerült szerezem egy Dewalt Dw615 marót Winner_hun segítségével az eBay-ről 65-ezerért postával nálunk meg kb 80 ezerre mondta a Gelko Kft

    1956-2010 07.22 Varga László

Új hozzászólás Aktív témák