Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yooccoo

    aktív tag

    válasz Szalmakutya #46070 üzenetére

    nem valószínű .. van jobb dolgom is ennél, meg amúgy sem ülnék a földre, nehogy fölfázzak

  • pacman_123

    tag

    válasz Szalmakutya #46070 üzenetére

    "de mégis be lehet menni és megfogni, mielőtt megveszed."

    Nem kicsi előny ez, erre utaltam is. Igaz, én sem a comcédban lakom.

    Tibi, nagyon sajnálom hogy ilyen rosszul jártál a szerszamoutlettel, tényleg sajnálom, sz*r érzés mikor valaki vágyik valamire, megveszi, nem azt kapja, nem úgy .... de hidd el, az a kijelentésed hogy az outlet = zsákbamacska, annyira igaz rájuk mint bárki másra. Csak ezt az első posztodban nem írtad le, a kálváriádat sem (!) , ezért "estünk neked". Most én sem bántani akarlak, mert tényleg tisztelem a munkásságodat, személyesen tapasztalhattam meg a műhelyest, itt meg a fórumost. De néha előfordul hogy általánosítasz - és az nem mindig jó, mert félrevezethet másokat. Ha valaki csak a Te első posztodat olvassa el és cakkumpakk elhiszi - a környékére nem megy a szerszamoutletnek, sem virtuálisan, sem fizikailag.

    Elmondok akkor egy sztorit: ahogy írtam, sokat kattintgattam már én is az oldalukon. A nagyobb részüket postázással kértem, de 2 alkalommal személyes átvátelt válaszotttam mert más, munkaügyben is Pesten jártam. Az első alkalommal (egy Metabo gérvágóért mentem) majdnem leültem mikor bementem. Nekem azelőtt soem volt módom ilyen szerszámáruházba betérni. Az az orgia ami ott van :Y és gyak. tényleg mindent meg is foghatsz. A SOLA derékszög sincs becsomagolva :-)

    Ahogy bementem, mondtam miért jöttem, kértek hogy várjak, máris hozzák a rendelésemet. Szíves örömest tettem, mert .. na. Egyik szerszámfaltól a másikig szédelegtem, főleg az akkus fúrók környékén. Látja az egyik eladó hogy nagyon bambulok, odajön hogy tud-e valamiben segíteni (hoppá :Y ). Szokásos válasz, "csak nézelődök" (hogy imádják ezt a választ), mondom neki hogy az egyik fétisem az akkus fúró, de most csak a rendelésemre várok, de ami itt van ... az nem semmi, gratuláltam a készlethez. OK, mondja amíg hozzák a cuccot megkérdezem hogy pl mit vársz el egy akkus fúrótól. "MI van??" ezt az embert tényleg érdeli a vevő, hát elkezdtünk beszélgetni. Hegyekben álltak különböző Metabo/Bosch/Makita/stb akkusok, plusz a falra is felakasztva egy-egy példány. Mondta hogy ezt a Metabot a 2X4As-akksipárral ácsok is viszik, itt ez a kis kék Bosch csavarozó, most jött és a 2x2Ahs akksik a visszajezések alapján meglepően jól bírják ... elképesztő módon értett az árukészlethez, nem tudtam olyat kérdezni amire vagy ne azonnal válaszolt volna, vagy "Józsi, hogy van ez?" - megkérdezte a kollégáját.

    Elmondtam neki a kálváriámat egy Makita gérvágóval (kóválygó lap, 0 fok vagy 0,5 fokban is lehetett rögzíteni, és ami brutál dolog volt, a rögzítő prücköt kihúzva nem billent fel normál álllásba a vágófej, a védőburok megállt egy adott pozícióban és nem találtam az okát - ment vissza a feladónak, pénz is vissza, ja, technoform, nyíregyházi cég :-) -> akkor most ők is rosszak? dehogy rosszak. AZ a Makita példány úgy volt sz*r ahogy, de ettől még nem temetem a technoformot) erre megkérdezte, hogy melyik típus volt (LS0815FL), na olyan pont nincs náluk kiállítva, de ugyan menjünk már oda, és nézzük meg más Makiknak is van-e ilyen gondja (nem volt, LS1018 és egy másik modell is volt kiállítva, azoknak nem).

    Szóval ilyet nem sok helyen tapasztalsz.

    A végén amúgy lehajtott fejjel egy egy kis kék Bosch csavarozóval somfordáltam a pénztárhoz, hogy ezt is tessék számlázni. Pedig nem akart semmit rámbeszélni :) Ezért jó és egyben veszélyes is ide betérni.

    Teccikérteni, ugye? Az éremnek azért mindig két oldala van. Sajnálom Tibi, hogy neked akkor épp a rosszabbik jutott :( Nekem a fenti rendeléseim közül még - szerencsére - egyikkel sem akadt gondom.

    Másik outlet példa, és befejeztem. Nincs messze tőled. Itt is lehet kínában gyártott "originált" is venni, meg kínai koppintást is. Egyszer voltam ott, jó régen. Vettem egy Adidas sportcipőt. Még mindig egyben van, bár azért már viseltes kicsit. De ez is "outlet".

    [ Szerkesztve ]

    Hobbista fanyűvő - https://tinyurl.com/AndrasPazar - https://www.youtube.com/@AndrasPazar

Új hozzászólás Aktív témák