Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Vikusz77 #3978 üzenetére

    "Szerintem ezt rosszul teszed. A szemüveget én nem mellőzném a helyedben bármilyen rutinos öreg róka is vagy"

    Szeretem az ilyen beszédet.
    Nem vagyok én olyan rutinos öreg róka, ne gondold. Tulajdonképpen más ment át a sorok közt, mint amire gondoltam. Perszehogy használom a szemüveget - az ördög nem alszik. Amikor első alkalommal csináltam ilyet (tudatlanságomban szemüveg nélkül), akkor az alkarom és a combom hamar tele lett akupunktúrálva. Ekkor került elő a védőplexi, kesztyű, hosszú újjú ing kánikulában. És a farmerom, az ingem igen szúrós volt munka után. A korong lassan dolgozott, gyorsan kopott.
    Az idők során kitapasztalgattam a dróttal a munkát. Egy tavalyi nagyobb munkát (30 m hosszú vaskerítés - sűrjen szögvasból) mindössze két korongot emésztett fel. Megjegyzem itt, h egy kezdőnek csak a kiskapura elfogyott vona egy drót tövig. A munka alatt egyetlen egyszer sem lőttem magamba semmit, a nadrágomat, az ingemet pedig nyugodtan lehetett simogatni a munka végeztével. Szóval, ha nem lett volna rajtam semmi védőezmegaz, akkor se sérültem volna.

    Hát ezt így kellett volna írnom tegnap, de a mákos sütitől olyan álmos voltam, h letudtam inkább egy érthető tőmondattal.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák