Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz mdk01 #23735 üzenetére

    Nem szoktam ellene lenni a B&D-nek barkács használatra.
    Valószínűleg erről a gépről lehet szó. Vegyük észre, hogy (mit 1 Akku) ! 10-es tokmány, és max 21 Nm nyomaték. Még ha nagyon jó gépről van egyébiránt szó, akkor is ez tyukfing egy vagyonért. (És 14,4V, 1,1Ah? :F Az vajon mire elég? Mutogatni, hogy milyen szép?)

    Szóval B&D akkus gépről még soha senkitől nem hallottam semmi jót. 30 rugóért adnak egy új 6271-es Makitát 2 db 1,3 Ah-s akkuval. Erről meg rosszat nem hallottam még -illetve egyszer Dízeles jelezte, hogy egy év után kigyulladt az egyik akkuja - ha emlékeztek még. Igaz, ez nem lítiumos. De Makita, és prímán, és sokáig használható igen sokmindenre.

    Bármilyen barkács akkus fúró szerintem csak egy nagynagy lenyúlás. Nem valószínű, hogy aki ilyet vesz, fog még sóvárogni következő gépnek ugyanilyenre.
    Van egy jelenség, amit én észrevenni vélek. Nevezetesen az, hogy van egy réteg, aki folyamatosan leragad a barkács kategóriánál. Mert nincs viszonyítási alapja. Ha tudná, milyen príma ipari gépek árát szórta már ezzel ki az ablakon, átlépne ezen saját korlátján vagy bőszen, vagy vidáman. De nem tudja.
    Szoktam mondani ilyenkor, hogy aki nem evett még banánt, annak nem tudjuk elmondani, hogy milyen ízű az.

    [ Szerkesztve ]

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák