Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speciali

    tag

    válasz thyeby #20024 üzenetére

    Ebben tök igazad van, hogy ha visszakeresi az árát, akkor megveszed. Szerintem egy iparos nem a Festo névért vesz meg egy Festo gépet, egy gyorsszoritot meg föleg nem. Mivel ez a szorito egy rendszer része, ha használni akarod ezt a rendszert, akkor meg fogod venni ezt a szoritot, mert mással nem helyettesitheted.
    Én anno ugyan igy vettem meg a Dominot. Volt egy olyan munkám, egy nagy 4 személyes emeletes ágy, amihez kellett a Domino, a határidö is rettenet szükös volt. Az ágyon kerestem annyit, hogy megvolt belöle a Domino. Plusz még volt mellette egyéb munka is ugyan oda, amit szintén elbukok, ha nem veszem meg. Nem a nevéért vettem meg, hanem mert kellett, és osztás szorzás után eldöntöttem, megveszem.

  • pali923

    tag

    válasz thyeby #20024 üzenetére

    Ilyen ez a szorító is. Ha a feladatodba be van építve a villámgyors rögzítés, és ezzel versenyelőnyhöz jutsz, ki fogod fizetni azt a 17 ezrest egy ilyen szirsz@rért.

    Van azonban olyan hülye is, aki egész más okból vásárol ilyet, pl. én.
    Igyekszem ötleteket lopni, és a Festooltól érdemes. Ezért a munkaasztalomat is tőlük koppintottam. Egy ilyen asztal közel 100.000 Ft. Ezen 2 centis lyukak vannak 96mm-re egymástól egy sima mdf-lapban. Én csináltam egy ilyen táblát, igaz rétegelt lemezből, 88 lyuk van rajta, vettem hozzá egy alu-profilt. Töredék áron van egy hihetetlenül jól használható asztalom. Barkácsolóknak, kis helyre nehéz ennél jobbat elképzelni. Az ötletet leginkább innen loptam (ez egy belga srác, érdemes végignézni, milyen gépei vannak). Képeket amúgy is akartam felrakni, hamarosan.
    Ehhez az asztalhoz viszont kénytelen voltam venni azokat a bizonyos szorítókat. Baromi drágák, ez nem kétséges, de nagyon jók, azóta is örülök, hogy belevágtam.
    Csavaros szorítóim vannak egyébként, de pár napja egy ilyen szorítót néztem az ebay-n, csak rá akartam nézni, hogy mennyi lenne a szállítási költség 2 db-ra. Van már 70 aukcióm, de így még nem jártam: a következő üzenet az volt, hogy megvásároltam a terméket. :W Végül némi hezitálás után lenyeltem a békát (nem akartam elrontani az értékeléseimet), ma meg is jött a cucc. Azért ez is érdekes: DHL- szállítással Németországból megvan "csak" 15.000-ből. Ezek után kénytelen leszek használni. Tényleg nagyon drága, de tényleg nagyon jó.

    A helyzet reménytelen, de nem komoly.

Új hozzászólás Aktív témák