Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz mdk01 #1112 üzenetére

    Jobb lesz ez anélkül a fiók nélkül, nem tudnám igazán használni. Megaztán az asztal hátulját "elfüggönyözöm", hogy ne látszódjanak a kábelek. Sterilebb lesz az összhatás, viszont ez is levesz jópár centit az oldalsó fiók számára felhasználható mélységből.

    Rákerestem, ez a vasalat elég brutálisnak látszik, de az ára sem semmi. Remélem (és gondolom) ezt is párban adják, mert úgy még belefér, de ha egy fiókhoz kettő is kell ebből, akkor felejtős. :)

    Ez jó hír, hogy az Alu-Style-tól lehet rendelni, mert már korábban is nézegettem a honlapjukat, s úgy láttam, hogy vagy a SAS1, vagy a SAS2 lenne a megfelelő. Inkább az 1-es tetszene, s bár éppen van szálcsiszolt változatban is, a natúr talán mégis jobban illene a bútorba. Az egyik, már meglévő szekrényemre is szeretnék két ajtót, ugyanilyen alu kerettel, de üvegezve.

    Még a fogantyúkkal kapcsolatban vagyok tanácstalan, hogy milyeneket lehet választani...

    Ahogy látom, nagyjából véglegesült is a terv. Pestre amúgy dolgozol? Mert ha sikerül megbeszélni az árat, s elvállalod (kedvező határidővel), akkor én megrendelném ezt a munkát! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák