Új hozzászólás Aktív témák

  • repsol69

    csendes tag

    válasz thyeby #884 üzenetére

    Hidd el nagyon körbejárom! Nem szeretnék belefutni egy nagy csalódásba! Eddig sok mindent megtudtam, folyamatosan olvasok róla! Szerencsére eddig az derült ki hogy viszonylag igénytelen növény! Azt írják róla hogy jól tűri a szárazságot, de meghálálja a törödést! :) Szerencsére fagytűrő, de javalják hogy azért a töveket takarjuk szalmával! Kb 100 m2 kell neki hogy tényleg óriásra nöjjenek! Ezen feltételek mindegyikét bírom neki biztosítani, ezért reménykedem :DD! De majd elválik, mindenképp beszámolok majd róla!

    Azért kiváncsi lennék arra a sárkányra!!!! Ha esetleg van képed felrakhatnád! :)

    Más!

    Tegnap este újra találkoztam egy régi jó barátommal, befejezte az asztalos sulit és (most jön a jó hír) kölcsön adja nekem az összes tankönyvét és jegyzetét, ja és bármikor segítségre van szükségem csak fell kell hívnom! :K

    Egy kicsit kiborítottuk a tegnap esti buli résztvevőit, mikor órákon át az furnérozásról, a táblásításról és minden egyéb ilyen témáról beszélgettünk! Mindenki csak halgatott és tanult! Hehehe :W :Y

Új hozzászólás Aktív témák