Új hozzászólás Aktív témák

  • antallaci

    csendes tag

    válasz epmd #18140 üzenetére

    A magyar újgazdag szerintem az egyik legundorítóbb állatfaj.Mikor még segédmunkásként nyomtam az építőiparban volt,hogy mentünk maszekolni hétvégén.Voltunk csóróknál,voltunk gazdagnál.A csóringer hozott piát,kínált sütivel,a gazdagok meg magasról leszarnak.Igazi sz@rrágó a többsége.Ha nem lenne,akkor nem jutott volna olyan szintre ahol van.Na a sok gyökér ezért szeretne 2 millás konyhát 150 ezerért,mert úgy van vele hogy a senki asztalos majd kinyalja a seggét,mert ő a valaki,pedig lehet hogy pár évvel azelőtt még ő volt a senki.Itthon nincs tisztelete a kétkezi munkának,az a valaki aki főiskolát végez,de a postán nem tud befizetni egy csekket sem.Ha az asztalosságból kéne megélnem,szerintem már a puszta gondolatától is hányingerem lenne,annyira nehéz a helyzetetek manapság,ezért nyomom csak élvezetből.Talán majd egyszer a gépek ára is visszajön,ha meg nem akkor sem kár érte.Van aki elissza,elszívja,elgépezi ezt a pénzt,én erre költöm.Talán akkor lehet nyeregben maradni,ha nagyon igényes profi munkát végez valaki.Bár anyámék falujában volt egy ember aki nem igazán produkált profi munkát,mégis mindenki őt hívta,mert szaré-húgyé megcsinált mindent.Elég vékony a mezsgye.Meg elég sok a kontár is,akik meg lenyomják az árakat.A tudásuk ott kimerül hogy bútorlapból csinálnak valamit,de egy felsőmaróval nem tud dolgozni.Volt szerencsém ilyennel is,ment is a portáról.Szóval mindenkinek sok sikert.Láttam itt a fórumon egy két ember munkáját,nincs is itt gond semmivel sem,függetlenül attól hogy néha kedvem támad egy kis vért szívni.

Új hozzászólás Aktív témák