Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz blakey #52944 üzenetére

    Érdekes, most, hogy már kezd eltűnni a 3D elég sokan hiányolják-> Kezd eltűnni?! :F Ezt meg hogyan kell érteni? Mert szerintem talán még soha nem volt olyan felhozatal 3D filmekből (megannyi hálivúdi szupermozi is), mint az utóbbi 1 évben, és pending... Az már más kérdés, hogy köztük relatíve kevés a "jól megcsinált" 3D még a nagyobb költségvetésűek között is és nem használják ki a lehetőségeit. De van egy pár olyan 3D anyagom, ami azóta is élményszámban tartok nyilván, szerintem sokak véleményét megváltoztatná, ha látnának egy-kettőt ezekből is. Én bízom benne, hogy még sokáig jönnek a 3D-s anyagok és talán lesz majd egy általános szemlélet váltás is, hogy a minőségére (WOW faktor) is jobban rágyúrjanak...

    De még mindig némileg élvezetesebb általában is 3D-ben nézni az adott filmet, engem inkább zavar, hogy nem tudom 3D módban eliminálni azokat bizonyos a fekete csíkokat... :D

    Szer.: akkor az "eltűnést" a TV-k kínálatára értetted gondolom. Azt viszont sajnálom a magam részéről, mert hosszabb távon lehet nem hat serkentően a fentiekre...

    [ Szerkesztve ]

  • T_Stark

    őstag

    válasz blakey #52944 üzenetére

    Mivel neked is van ATV4-ed, megkérdem hogy próbáltál vagy tapasztaltál-e olyat, hogy MrMC alatt BD50 ISO filmmel gyorsabb, látványosabb jeleneteknél kicsit bedarabosodik a kép?
    Az Avatar BD50-nél vettem észre, BD25-ös filmekkel még jól megy. Vezetékes hálóval és wifivel is csinálja.

    Más:
    Az Egreat R6S-II miféle lejátszó? Most eléggé akciós, érdemes foglalkozni vele?

Új hozzászólás Aktív témák