Új hozzászólás Aktív témák

  • papabear73

    csendes tag

    Nekem is tetszik az új masina, de azért nincs új a nap alatt. Nekem van egy UX370UAR típusú ASUS gépem, amit 2017-ben vásároltam. A súlya 1.1 kg, a vastagsága 1.09 cm, akkor azt írták: ez a világ legvékonyabb gépe, vékonysága miatt HDMI (tényleg) nem fért el rajta (ezért Type-C USB-HDMI átalakítót adtak hozzá). Az ASUS-nál akkor ez volt az ultrabook-ból a csúcs (i7, 16 GB RAM, 512 GB SSD). Van hozzá toll, szép bőr tok, a 2 Type-C USB a 2 oldalán helyezkedik el, bármelyikről tölthető (nem csak balról). A bekapcsoló gomb és az ujjlenyomat olvasó is az oldalán van, akárcsak a külön hangerő szabályzó, hogy sátor/tablet üzemmódban is hozzáférjek. Van tehát visszalépés bőven.
    Akkoriban ez 300e Ft környékén volt.
    Nem reklám, de gond nélkül működik a mai napig, az akksi a kezdeti 7-8 óra helyett már csak 2-3 órát tud, de cserélhető, el is gondolkozom rajta, most, hogy leírtam :-)
    Az OLED nagyon szép, de én munkára használom, bőven elég a FULL HD IPS. (bár anno a gépbe lehetett volna UHD-t is rendelni, azért 13 collon az overkill).

    Papabear

Új hozzászólás Aktív témák