Hirdetés

Aktív témák

  • ASUS Hungary

    csendes tag

    Látom, heves indulatokat váltott ki a téma :)

    A tipp helyes volt, ez valóban a külföldiektől kapott anyag beollózása, akik az angol nyelvű megjelenést kérték (mármint a rendes álláshirdető oldalakon, akkor viszont ide sem fogom másként beilleszteni).

    A politikai és alkotmányos korrektség érdekében megkértem egy moderátort, hogy finomítsa a kormegjelölést preferenciának. Aki már dolgozott távol keletiekkel, az tudhatja, hogy valójában minden csak irányadó tájékoztatás és minden alkuképes, így a 21-28 évnek valós foganatja nincsen. Szeretettel várjuk kisnyugdíjasok jelentkezését is :) Komolyra fordítva a szót, a kritika jogos.

    Igazából úgy látom, itt sokan leginkább a másik minősítéséhez értenek, amit viszont én inkább nem minősítek. Személyeskedő alapon én meg azt mondhatnám, hogy Magyarországon elvárható lenne a helyes és szabatos magyar nyelv alkalmazása, akár egy fórumhozzászólásban is...

    A témához visszakanyarodva, a feladat fontosabb elemei összefoglalva:

    - számtech piacismeret, komponens kereskedelmet beleértve
    - némi hardverismeret előnyös
    - jó szervezési és kommunikációs készség
    - tajvaniakkal és másokkal kommunikációképes angolnyelvtudás, főleg emailben, olykor személyesen, néha telefonon
    - többnyire helyes magyar nyelvtudás (sajna nem triviális...)

    Nem a világ legizgalmasabb állása, de érdekes, sokat lehet tanulni, rengeteg embert megismerni itthon és külföldön, és ráadásul nem csak egy irodában kell ücsörögni egész nap, legfeljebb az idő egy részében. Akit érdekel, lehet jelentkezni - akit nem, ne offolja szét a témát. Köszönöm!

    www.asus.com | hu.asus.com

Aktív témák